VELi YILMAZ

Gündoğumu'na bakın, Gümüşhane'yi göreceksiniz..!

Zaman ilerliyor, dünya hızla ilerliyor ve insanların ihtiyaçları her geçen gün yükselen nüfus sayısına göre sürekli gereksinim arzediyor. Bu ihtiyaçların başında haber alma özgürlüğü en belirgin bir şekilde şüphe götürmeksizin kendisini hissettiriyor.
*
Öyle bir zaman dilimine girdik ki gazetenin gücü kaçınılmaz olarak kendisini belli etmeye, etkisini dünden çok daha fazla göstermeye başladı. Yazmanın, araştırmanın, gerçekleri bulup ortaya koymanın bir yanlışı düzeltmenin pek tabi olarak bir sınırı da yok.
*
Gündoğumu; işte bu anlayış ve sadece habercilik yapma felsefesi ile bütünleşti. Gümüşhane şehrini güçlü bir şekilde İstanbul’da temsil etme adına yola koyuldu, yol haritasını çizdi.
*
Biz diyoruz ki; milyarlık dünyayı ellerinizin arasına alabilirsiniz, 82 milyonluk Türkiye’ye dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz, Gümü şahneyi yanıbaşınızda istediğiniz an bulabilirsiniz bunun için sadece ve sadece www.gundogumu.com adresine tıklamanız yeterli olacaktır.
*
Bu şehrin itekleyerek birilerinin korumalığı altına girerek yaşamını sürdürmesi mümkün değildir. Gümüşhane tüm dinamiklerini ortaya çıkarttığında ve  ebetteki güçlü medyası ile bütünleştiğinde varlığını daha fazla hissettireceği aşikardır.
*
Peki öyleyse siz bir haber sayfasında neleri bulmayı arzu ederdiniz; sadece haber mi? sadece spor mu, sadece sanat mı, sadece sağlık mı? ya da sadece kültür haberlerini mi? Gündoğumu işte tüm bu başlıkları yepyeni sayfasında sizlerle buluşturdu, beğeninize sundu.
*
Yükselen haberciliğin en güçlü sesi Gündoğumu, güçlü kadrosu, gündem oluşturan haberleri ve gerçekleri korkmadan yazabilen gazetecilik anlayışı ile ve siz değerli okurlarına her zaman olduğu gibi güvenerek yayın hayatına devam etmenin haklı gururunu yaşıyor….

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *