VELi YILMAZ

Bütün Lezzetler Bu Mekanda Birleşti: Yalıkavak Le Cafe Restaurant

Ülkemizin en seçkin tatil bölgelerinin başında bilindiği üzere Muğla’nın Bodrum ilçesi gelmektedir. Eşsiz güzellikte aynı zaman da bu ülkeye bahşedilmiş olan ilçe, her yıl milyonlarca yerli ve yabancı misafirlere kucak açmaktadır.
*
Bilindiği üzere Bodrum, yılın en güzel aylarında adeta bir karnaval yerine döner, herkesin hafızasında unutulmaz anılar bırakmaktadır.
*
Her yurttaş gibi yolunuz birgün bu seçkin tatil bölgesine düşerse keşfedeceğiniz pek çok güzellikler sizleri beklemektedir…
*

O güzelliklerin, güleryüzlü hizmetin, ardından gelen lezzetlerin en iyi yaşandığı mekânlardan bir tanesi de Yalıkavak’ta bulunan Le Cafe Restauranttır.
*
Mekânına gelen, kendilerini bekleyen onlarca lezzeti sunmaya daima hazır olan Le Cafe Restaurant misafirlerini şımartmayı sever; Le Cafe Restaurant sizlere dünyanın en güzel lezzetlerini önünüze getirmekle kalmaz, aynı anda Bodrum’a hâkim eşsiz denizinin, dağlarının ve günbatımının muhteşem görüntülerini de izleme olanağı sağlar.
*
Bodrum’a geldiniz! ve Le Cafe Restaurantın adını duymakla birlikte mekânı fazlasıyla merak ederek bir an önce tanışmak istediniz. İsterseniz sizi LeCafe Restaurant ayrıcalığına biz götürelim ne dersiniz?
*
Bir defa gün batımı eşliğine deniz kenarında özenle hazırlanmış masalar gözünüze çarpacaktır. Bu ayrıntı Le Cafe Restaurantın müşterilerine verdiği onların bu mekândan neler beklediğinin bir göstergesi olarak hemen farkedilecektir.
*
Yeme ve içme ayrıcalıklarında özenle hazırlanmış mekânların daha cazip olduğu seçeneği hiçbir zaman unutulmamalıdır. Bu bakımdan hem iştahınız açılacak hem de Le Cafe Restaurantı tercih etmekle pişman olmadığınızı bir kere daha anlayacaksınız.
*
Mesela siparişiniz balık ve deniz mahsulleri olunca bu mekânda tatmanın ayrıca tadını çıkaracaksınız..
*

Dünya, Hint, İtalyan ve Akdeniz mutfağından en seçkin yemekleri usta ellerde servis eden Le Cafe, Bodrum'da, başta Bodrumlular olmak üzere ve buraya gelen turistler tarafından bilinen ve ısrarla istenen, "Kızarmış Kalamar" ve "Ahtapot" olmak üzere bölgede büyük rağbet gören, tercih edilen lezzetler bakımından kendisini kanıtlamış, Yalıkavak’ın sahil restorantıdır.

*
Bodrum’dan dönerken ‘ne yapmayı unuttuk’! diyeceğiniz başka bir şey olmaması adına Le Cafe Resaurantın mutlaka muhteşem pizzasını tatmayı unutmayınız. Bu kafede her lezzet adeta birbiriyle yarışırken Hint asıllı Davendra Kaidoo ve eşi Hayriye Kaidoo tarafından işletilen Le Cafe Restaurantın pizzaları büyük bir ihtişam ayrıcalığı ile siz değerli misafirlerini beklemektedir. Yine ifade ettiğimiz gibi günbatımının eşsiz güzelliklerini ve nefis görüntüsü arasında vereceğiniz balık siparişinden sonra sizler için günün akşamı ayrıcalıklı bir hale gelecektir.
*
Tatil günlerinizi ayrıcalıklı kılacak bir başka neden ise bilindiği üzere yapılan sabah kahvaltılarıdır. Hele beraberinde tadacağınız muhteşem içecekler ise bulunduğunuz sabah kahvaltısı ortamının keyfini ikiye katlayacaktır. Bu bakımdan yine Bodrum’un en gözde yerleşim bölgelerinden bir tanesi olan Yalıkavak’a yolu düşenlerin adresi yine Le Cafe Restaurant olacaktır.
*

Le Cafe Restaurant, Türk köy usulü serpme kahvaltıyı sizlere sunarken Yalıkavak çevresindeki sakinler ve her yıl burayı bilen ve ziyaret eden turistler, mekândan ayrılmamaktadırlar. Bilinmektedir ki, Le Cafe onların uğrak yeridir.
*

Mekân sahibi Kaidoo çiftinin hünerli ellerinden gerek Hint Mutfağı lezzetlerini gerekse restauranta özgü tüm ürünleri gelen her müşteri doyasıya tadarak aynı zaman da memnun kalarak Le Cafe Restauranttan ayrılmaktadır.
*
Yalıkavak’ta sadelikten hoşlanan, müşterek deniz havası yanında kahvaltı veya yemek tercihini iyi kullanmak isteyen herkes bilahare Le Cafe Restaurantı tercih etmektedirler.

*
Sağlıklı aynı zaman da yerel ürünleri tercih edecekler olanlara da sunumlarda yapabilen Le Cafe Restaurant Yalıkavak’ta her zaman tercih noktası bir mekândır.

*

Le Cafe Restauranttan çıkan tüm lezzetlere şöyle bir göz atmak gerekirse muhteşem dürümler, kafeye özgü kimsenin hayır diyemeyeceği lezzetli pizzalar, balık siparişinizin yanında salatalar, paniniler, makarnalar, deniz ürünleri, ızgara etler, ve Hint Mutfağına özgü daha pek çok lezzetler sizleri bekliyor olacaktır.
*
Le Cafe Retaurant İskele Caddesi, No.33 Yalıkavak – Bodrum adresinde bulunmaktadır.
*
0 (252) 385 53 05 – 0 (532) 362 39 09 nolu telefonlardan Le Cafe Restauranta ulaşarak rezervasyon için yer ayırtabilirsiniz..
*
Daha çok detaylı bilgi almak isteyenler ise www.lecaferestaurant.com adresinden bilgi edinebilirler.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *