VELi YILMAZ

Le Cafe Restaurant: Yalıkavaktaki Lezzet Üssü

Yorucu bir yılın ardından güzel bir tatili hak ettiğinizi düşünüyorsanız kuşkusuz önünüze pek çok alternatifler gelecektir.
*
Başta dinlenmek adına geçireceğiniz tatil günlerinin her bir gününün tadını çıkarmak ve tabi ki olmaza olmaz nefis lezzetleri tatmak o zaman dilimlerine neşe katan halkalar olacaktır. Hele tatil günlerinin sabah kahvaltıları ise yaşamın ayrılmaz bir parçası olma adına keyif katan anları sizlere yaşatacaktır.
Aslında sadece kahvaltı da dememek gerekir ayrıca o sırada yudumlayacağınız eşsiz lezzetteki içecekler ise o ana çok şey eklemek demektir.

Size ifade etmeye çalıştığımız bu ayrıntılardan sonra Hint asıllı Davendra Kaidoo ve eşi Hayriye Kaidoo tarafından denize sıfır konumda bulunan Lecafe Restaurantta, Hint mutfağından kesitleri keşfetmeyi, mekânı seçtiğiniz için sabah kahvaltısında mezeleri, deniz ürünlerini, makarnaları ve birbirinden nefis ızgara etleri tatmaya ne dersiniz?

*
Cevabınız evet ise; Bodrum’un en gözde yerleşim bölgelerinden bir tanesi olan Yalıkavak’ta, LeCafe Restaurant sizler için mükemmel bir tercihtir.
*
Peki, LeCafe Restauranta adım attığınız andan itibaren sizleri neler karşılıyor olacak?
İlk olarak seçkin lezzetleri tatma imkânı, Kaidoo çiftinin maharetleri ellerinden gerek Hint Mutfağı lezzetleri, restauranta özgü ürünler tam bir lezzet yuvası olarak yanıbaşınızda bulunacaktır.
*
Kuşkusuz gösterişten uzak, sade bir ortamdan hoşlanıyorsanız Yalıkavak’ta herkes için seçenek olabilecek bu mükemmel mekânda deniz havasında kahvaltı veya yemek tercihini kullanabilirsiniz. Lecafe Restaurant bu bakımdan her daim tercih edilen bir mekândır.

*
Lecafe Restaurant Yalıkavak’ta her zaman yerel ürünlerin de servis edildiği ve kabul gördüğü bir lezzet üssüdür.

*
Lecafe Retaurant İskele Caddesi, No.33 Yalıkavak – Bodrum adresinde siz değerli müşterilerini beklemektedir.
0 (252) 385 53 05 – 0 (532) 362 39 09 nolu telefonlardan Le Cafe Restauranta ulaşarak rezervasyon için yer ayırtabilirsiniz..

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *