VELi YILMAZ

Akıllı İnek Projesinin Künyesi

Nasıl doğduğuna bir göz atalım. Bu proje sıradan cümlelerle geçiştirilemez.
Bu proje yerli ve milliyim diyen herkes için bir sorumluluk gerektiriyor
Kenarından köşesinden tutarak katkı sunmak bir yurttaşlık görevi olarak bize sesleniyor.

BÜYÜK ŞANS
Akıllı İnek Projesinin hedefi öncelikle çocuklar. Çocukların organik beslenerek büyümesine yardımcı olacak proje çocuklar açısından gerçekten büyük bir şans olarak önlerinde duruyor
Anne babaların projeyi desteklemesi için bundan daha iyi bir fırsat olamaz. Çocuklarının geleceğini düşünüyorlarsa Akıllı İnek Projesine kulak vermelidirler.

DEVLET BÜYÜKLERİDE BENİMSEDİ
Ayran ve sütün önemi zaten ortada. Devlet büyüklerinin bu konulardaki açıklamaları zaten zaman zaman gündemi işgale etmektedir Bu projeyi teşvik edici telkinleri de projeye olan güveni artırmaktadır ortadadır.

O İÇECEKLERDEN UZAK DURACAKLAR
Sadece ayran ve süt bu noktada sağlıklı içecekler adına önemli bir seçenek. Akıllı İnek ayranı ve sütü çocuklara sevdiriyor.
Seçenekte sunuyor. Çikolatalı, muzlu, çilekli ayran ve sütü severek içecekler. Ayran ve sütün tadını hiç bu kadar lezzetli bir şekilde tattıklarını unutamayacaklar. Ve hatta inanıyoruz ki anne ve babalarından her gün ayran ve sütü bu seçenekleri isteyerek benimseyecekler.

ÇOCUKLARI SEVEN İŞADAMI CEMİL TANGUROĞLU
Projenin bir başka şanslı tarafı Cemil Tanguroğlu, gerçekten çocukları seviyor ve önemsiyor bu projenin oluşmasında büyük etken gösteriyor. Çocukların sağlıklı yetişmesi için Akıllı İnek Projesine adeta gövdesini koyuyor.

SÜT İÇME ALIŞKANLIĞINI SAĞLAYACAK
Bugün ülkemizde belirgin olarak öne çıkan eksikliklerden bir tanesi de süt içme alışkanlığının yeterince olmaması görülmektedir. Uzmanların, ya da bu konuda etkin isimlerin sütün faydaları konusundaki telkinlerini sık sık duyuyoruz Akıllı İnek bir bakıma bu boşluğu da doldurarak hem sevdiriyor hem de yeni bir alışkanlık sağlamasına sebep olacak unsur olarak öne çıkıyor.

YAKINDAN İNCELEYİN
Akıllı İnek Projesine ilişkin detaylı olarak bilgi alınabilir. Bu konuda 0 (543) 629 29 29 nolu telefondan projeye ilişkin tüm sorular yanıtlanacaktır. Dolayısıyla Akıllı İnek Projesi ile ilgili olarak tüm soruların böylelikle yanıtlanması da sağlanacaktır. Çünkü siz değerli tüketicilerin her türlü görüş ve önerileri bizler için önem arz etmektedir.

BAYİİLİKLER VERİLECEK
Akıllı İnek Projesini yurt geneline yayma adına şimdi bayilikler verilecektir. Bu konuda çalışmalar devam etmektedir. Bayilikler noktasında yeni bilgiler müteşebbislerle yukarıdaki telefon numarasından paylaşılacaktır.

ÖDÜLLÜ PROJE KISKANDIRIYOR
Su Akar Türk Bakar atasözünü hatırlatalım. Genelde biz Türkleri yerme adına kullanılan bir atasözüdür bu cümleler ama Akıllı İnek Projesi gerçekten ödüllü yanı ile de kıskandırıyor aynı zamanda dünyanın ve ülkemizin her köşesinde ilgi çekiyor.

DIŞ GÖRÜNÜMÜ İLE SEMPATİ TOPLUYOR
Akıllı İnek Projesi tasarım adına gerçekten önemli bir görsel oluşturuyor. Boyuna göre inek maketleri her nokta da düşünülmüş. Akıllı inek maketlerini yakından izlediğiniz zaman bu tasarımların sempatizanlığını zaten yakından göreceksiniz.

AKILLI İNEK ULUSAL MEDYADA DİKKAT ÇEKMEYE BAŞLADI
İlk duyurulmaya kamuoyunun bilgisine sunulmasıyla başlanılan Akıllı İnek Projesine üzülerek belirtmek gerekirse ulusal medya yeteri kadar önem göstermedi şu kese meselesi bir kez daha öne çıktı oysa şimdi ister istemese de Akıllı İnek Projesini görmeye başladılar.
Bu durumda proje dına gerçekten sevindirici bir gelişme olarak sayılabilir.

ANNE BABALAR GERÇEKTEN SİZLERE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR
Çocuklarınızı organik içeceklerle büyütmek istemezmisiniz?, Sağlıklı büyümesini istemiyorum diyebilirmisiniz? Ayranın sütün çocuğumun yaşamında yeri yok diyebilirmisiniz? İşte bu noktada Akıllı inek Projesinin farkındalığını siz anne babalar mutlaka görmeli çocuklarınızı tanıştırmalısınız.

Unutmadan yetişkinlerinde bu projede yer alması için birbirlerini teşvik etme adına ayrıca görevler düşünüyor bu konuyu gündemde tutmak adına Akıllı İnek Projesi farkındalık oluşturuyor.

NASIL ULAŞILACAK
Haklı olarak Akıllı İnek Projesine nasıl ulaşırım diye bir soru sorabilirsiniz.
AVM’den, hastanelere, kamu kuruluşlarından, üniversitelere, kışlalara kadar bu projede yer alması bekleniyor.
Çalışmaları hızla sürdürüldüğü proje de söz konusu mahal taraması gerçekten titiz bir şekilde yapılıyor

DEVLET BÜYÜKLERİNE ÇAĞRI
Son olarak ifade etmek gerekirse devlet büyüklerimizin Akıllı İnek Projesine daha çok destek vermesi gerekiyor diye düşünüyoruz.
Yerli ve milli proje dediğimiz Akıllı İnek Projesinin çok daha büyük kitlelere ulaştırılması adına gerekli çalışmaları yapmalıdır.

SİYASİLER HER YERDE ANLATSIN
Biliyorsunuz siyasetçiler gittikleri her yerde siyaset yaparlar ve anlatırlar. İşte o siyasiler vatanlarına milletlerine hizmet etmek istiyorlarsa Akıllı İnek Projesini de gittikleri her bölgede anlatmalıdırlar. Siyasilerin üzerlerine düşen çok ayıda görev olduğunu buradan belirtmek isteriz.

NOT. AKILLI İNEK PROJESİNDE BAYİLİK ALMAK İSTEYENLERIN 0 (543) 629 29 29 NOLU TELEFONDAN İRTİBATA GEÇMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *