Partnerler

Kurumsal firmaların danışmanlık ve pazarlama faaliyetleri kapsamında birlikte çözüm ortağı olarak çalıştığımız partnerlerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

Çözüm ortağı olarak çalıştığımız firmalar ile pazarlama, reklam, üretim ve tasarım alanlarında her türlü iletişime geçebilir, Veli Yılmaz referansını ilettiğinizde özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Danışmanlığını yürüttüğümüz tüm hizmetler ekibimiz ve aşağıdaki şirketlerin profesyonelliğinde gerçekleştirilerek siz müştelerimize sunulmaktadır.

velkem danışmanlık
Yurt içi ve yurt dışındaki firmaların taleplerini karşılamaya yönelik olarak hizmet üretmeyi amaçlamış bir kuruluşuz. Bu bağlamda üretilen ürünlere pazar oluşturmayı hedeflemiş bir danışmanlık firmasıyız.

gümüşhane
Medya ve habercilik alanında Gumushane.com haber portalımız ile geniş kitlelere ulaşıyor, Gümüşhane başta olmak üzere tüm bölgenin nabzını tutuyoruz. Profesyonel editörlerimiz ve habercilerimiz ile Gumushane.com her zaman yayında.


Nova makinaŞirketin ana konuları: beton kesme sistemleri satışı ve uygulamaları, her tip kimyasal dübel ve ankraj sistemleri satış ve uygulaması, yapı güçlendirme, beton ve betonarme temeller, çelik konstrüksiyon ve ağır makine montajı, özel ankraj uygulamaları, yapısal onarım ve su izolasyonu.

gündoğumu
Gümüşhane’den ve bölgeden en güncel haberler, Gümüşhane Haberleri, son dakika gelişmeleri yorumları ve daha fazlasını en ince ayrıntısına kadar, Gümüşhane ve çevre illere mercek tutan analizler, farklı bakış açıları, ayrıntılarda gizli, güncel gelişmeleri, derinlemesine analizler yaparak, Gümüşhane’ye gazete okuma zevkini tattırarak okurlarına yenilikçi bir anlayışla seslenmeyi daima görev kabul ediyor.


İstanbul’da faaliyet gösteren Tasarbank tüm sektörlerdeki ulusal ve uluslararası firmaların, internet üzerindeki projelerinde önemli görevler almaktadır. Kendi teknik ekibi ve tasarımcılarının gerçekleştirdiği projeler ile sürekli büyüyen Tasarbank ülkemiz bilişim sektöründe Lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

çare yapı
Çare Yapı inşaat sektöründe dekorasyon ve tadilat alanlarında aynı üstün uzmanlık ile köklü deneyim anlayışıyla hizmet veren bir kuruluştur. Çare Yapı en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek sunmuş olduğu hizmet alanlarını daha da genişletmektedir. Bu bağlamda Çare Yapı: yenilikçi, ekonomik, üstün nitelikli ve çevre dostu projeler ile varlığını ispat etmiştir.


Sektörde ihtiyaç duyulan teknik işlerin, kurumsal çatımız altında hızlı ve güvenilir şekilde, profesyonelce karşılanmasıdır.
Taze gıda ve gıda hizmetinde bulunan, dalında profesyonelleşmiş şirket ve markalar için ulaşılması problemli, detayları fazla ve gereksiz zaman kaybına sebep olan teknik işleri bir çatı altında bulundurarak, hizmet akışınızın kusursuz ilerlemesini sağlamaktır.

Başa dön tuşu
Kapalı