Hakkımda

20 Nisan 1971 yılında Gümüşhane’nin (o zaman ki statüsü) belde olan Tekke’de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Erzurum ve Gümüşhane’de tamamladı.

Çalışma hayatına bir süre menajerlik yaparak devam etti. Yurt dışında bazı görevlerde bulundu. Bir kamu kuruluşunda 12 yıl görev yaptı. Yapımcı, ajans hizmetleri ve medya alanında pek çok başarılı çalışmalara imza attı.

2004 yılında Gündoğumuhaber adlı haber sayfasını kurdu. İlerleyen yıllarda medya alanındaki başarılı çalışmalarını perçinleyerek Gümüşhane.com, Gümüşhane29 ve Cangümüşhane adlı haber sayfalarını hizmete açtı. İstanbul Radyo Televizyon, Gazete ve İnternet Habercileri Derneği üyeliğine seçildi. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği’nde aktif olarak görev aldı. Halen pek çok tanınmış firmanın basın, yayın ve medya tanıtım işlerini yürütmektedir.

Basın, yayın ve medya tanıtım işlerinin yanı sıra, çözüm ortakları ve iş partnerleri ile hizmet yelpazesini genişleten Veli Yılmaz, aynı zamanda dijital mecrada da firmalara hizmet vermektedir. Kurumların internet çağına ayak uydurarak, internet ve dijital ortamı kullanmak ve bu faaliyetleri pazarlama sürecine entegre etme konusunda şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Web sitesi geliştirme, sosyal medya yönetimi, reklam yönetimi ve içerik pazarlaması konularında 20 kişilk bir ekip Veli Yılmaz liderliğinde faaliyet göstermektedir.

Başa dön tuşu
Kapalı